Sufit kuchenny GIF

Systemowy kuchenny sufit wentylacyjny

Nawiewno/wywiewny rastrowy kuchenny sufit wentylacyjny, dla pomieszczeń kuchni komercyjnych, pozwalający na usuwanie i filtrowanie oparów powstających przy przetwarzaniu żywności, pieczeniu, smażeniu, gotowaniu, zmywaniu naczyń.
Sufit działa jako wielkopowierzchniowe strefy przepływu powietrza świeżego i zużytego.
Materiały użyte do konstrukcji kuchennego rastrowego sufitu wentylacyjnego to stal nierdzewna i aluminium. Sufit wentylacyjny posiada atest higieniczny.
Kasety wyciągowe specjalnego kształtu, wykonane z gładkiej walcowanej blachy nierdzewnej pozwalają na usunięcie 97% zanieczyszczeń tłuszczu i pary z usuwanego powietrza.
Sufit pozwala również na usunięcie całości energii cieplnej generowanej przez urządzenia technologii kuchni.
Kasety nawiewne wykonane z blachy nierdzewnej o specjalnym usztywnianym profilu pozwalają na laminarny nawiew powietrza świeżego bez efektu przeciągów.
Oprawy oświetleniowe umieszczane mogą być zarówno w strefach nawiewnych jak i wyciągowych.
W strefie wyciągowej klosz lampy zabezpieczony przez kurtynę świeżego powietrza, która nie pozwala oparom kuchennym na docieranie do klosza lampy.
Czyszczenie rastrowego kuchennego sufitu wentylacyjnego odbywa się poprzez jego demontaż bez użycia narzędzi oraz mycie poszczególnych elementów (kaset o rozmiarach 250×500 mm i 500×500 mm) w zmywarkach automatycznych.
Kuchenny rastrowy sufit wentylacyjny w systemie otwartym daje możliwość dostępu do przestrzeni międzystropowej z dowolnego miejsca w kuchni.
Nie wymagane jest stosowanie otworów rewizyjnych. Ważną cechą sufitu GIF jest bezpieczeństwo pożarowe.

Pliki do pobrania

pdf Katalog sufitu kuchennego GIF
pdf Zalety sufitu kuchennego GIF
pdf Atest PZH

 

O Nas

Klimaoprema Polska Sp. z o.o. jest przedstawicielem chorwackiej spółki Klimaoprema d.d. - wiodącego producenta urządzeń do systemów klimatyzacji, wentylacji i pomieszczeń czystych.

Regulamin Sprzedaży

Gdzie jesteśmy

KLIMAOPREMA POLSKA SP. Z O.O.
Warszawska 44
06-100 Pułtusk

Kontakty handlowe

tel. 500 391 600
tel. 23 692 07 47
Email: biuro@klimaoprema.pl

Serwis

tel. 784 691 691
Email: serwis@klimaoprema.pl